Visit our social media channels

Skip to main content

Ārstēšanas rezultāti

Invisalign ārstēšanu ir izvēlējušies vairāk nekā divi miljoni pacientu visā pasaulē, un katram ir bijuši citi ārstniecības mērķi. Galīgo ārstēšanas plānu nosaka apsvērumi par konkrēto rezultātu, vēlamo ārstēšanas ilgumu un gadījuma sarežģītību.

Visi šie faktori jums jāpārrunā ar Invisalign ārstu sākotnējās konsultācijas laikā.

Šeit ir sniegti daži konkrēti vairāku Invisalign procedūru un sasniegto rezultātu piemēri.

Zobu saspiestība

Zobu saspiestība

Šī 29 gadīgā paciente vienmēr ir bijusi neapmierināta ar  saviem zobiem. Viņas augšējie priekšzobi bija pārkārušies pāri saspiestajiem apakšējiem priekšzobiem. Tas apgrūtināja zobu tīrīšanu un varēja beigties ar kariesu un smaganu slimību. Viņas sakodiens bija labs un stabils, tādēļ viņai bija nepieciešama tikai priekšējo zobu pārvietošana. Ārstēšana ar Invisalign ilga tikai 9 mēnešus.

Spraugas

Starpas starp zobiem

Kad šai 49 gadīgajai pacientei bija pāri trīsdesmit, sprauga starp viņas priekšzobiem kļuva tik plata, ka tur ietilptu trešdaļa no priekšzoba. Vispirms viņa pamēģināja metāla breketus, taču tie nederēja viņas dzīvesveidam, tādēļ viņa tos noņēma. Atšķirību viņa pamanīja jau dažu mēnešu laikā. Invisalign ārstēšanas kurss viņai ilga 17 mēnešus.

Krusta sakodien

Krusta sakodiens

Šis pacients ļoti kautrējās dēļ izvirzītajiem zobiem apakšžoklī, jo tie bija izgāzušies uz āru un radīja  krusta sakodiena problēmas ēšanas laikā. Viņš vēlējās uzlabot gan kopējo smaida estētiku, gan arī, lai viņa lūpa neķeras blakus esošajos zobos, gan atrisināt košļāšanas problēmas. Viņam Invisalign ārstēšana ilga 12 mēnešus.

Dziļš sakodiens

Dziļš sakodiens

Šai 15 gadīgajai pacientei bija dziļš sakodiens (tas ir, ja augšējie priekšzobi pārāk daudz pārklāj apakšējos zobus),  otrais augšējais priekšzobs bija izvirzīts, kā arī bija apakšējo zobu saspiestība. Šo iemeslu dēļ bija ļoti sarežģīti kārtīgi iztīrīt zobus, tādēļ stomatologs viņu brīdināja par smaganu slimības draudiem. Ar Invisalign viņa izārstējās apmēram 10 mēnešos.

Ko saka pacienti?

Ko saka pacienti? Skatīties video

Kā tikt pie Invisalign?

Kā tikt pie Invisalign? Uzzināt vairāk