Visit our social media channels

Skip to main content

Kas ir Invisalign?

Invisalign ārstēšanā izmanto gandrīz neredzmu izņemamu kapju komplektu. Ik pēc divām nedēļām kapes jānomaina ar nākamajām no komplekta. Katra kape ir individuāli izgatavota tieši Jūsu zobiem. Mainot kapes, Jūsu zobi pamazām pārvietosies – soli pa solītim, nedēļu pēc nedēļas, kamēr tie izlīdzināsies līdz speciālista norādītajai pozīcijai.

Turklāt Align Technology ar ClinCheck® unikālo programmatūru izstrādātais virtuālais ārstēšanas plāns demonstrē zobu pārvietojumu virkni, ko paredzēts veikt ārstēšanas laikā. Šādā veidā Jūs varēsiet ielūkties nākotnē un ieraudzīt, kā Jūsu zobiem jāizskatās pēc ārstēšanas. Vadoties pēc ClinCheck® programmatūras rezultātiem, Jums individuāli tiks izgatavotas caurspīdīgas kapes.

Ja vēlaties iegūt smaidu, kas mainīs Jūsu izskatu, risinājums ir Invisalign. Lai gan ir arī citi risinājumi, tomēr neviens no tiem nebūs tik ērts kā Invisalign.

Invisalign ir vislabākais veids kā mainīt Jūsu smaidu, neietekmējot Jūsu ikdienas dzīvi. Pārliecinieties par ieguvumiem, tie minēti tālāk:

Invisalign rezultāti

Invisalign rezultāti Smaidi pirms un pēc

Ko saka pacienti?

Ko saka pacienti? Skatīties video

Kā tikt pie Invisalign?

Kā tikt pie Invisalign? Uzzināt vairāk