Visit our social media channels

Skip to main content

Kā tikt pie Invisalign?

Invisalign izvēle ir svarīgs un pārdomāts lēmums. Pirms sākat ārstēšanu, lūdzam veltīt laiku un spert četrus sekojošus soļus. Jo vairāk laika un domu Jūs ieguldīsiet lēmuma pieņemšanā, jo vairāk Jūs pārliecināsieties, ka Invisalign ir pareizā izvēle.

1. Solis

Atrodiet Invisalign speciālistus Jūsu tuvumā!

Saite Atrast speciālistu palīdzēs apzināt visus Jums tuvāk esošos Invisalign speciālistus. Ierakstiet meklētājā Jūsu atrašanās vietu un mēs parādīsim Jums tuvāk esošo ārstu sarakstu ar kontaktinformāciju. Speciālisti ir dažādi, tādēļ mēs palīdzēsim atrast augsti kvalificētus un pieredzējušus Invisalign speciālistus.

2. Solis

Izpētiet visu un piesakieties vizītei!

Kad esiet noskaidrojis sev tuvāk esošos ārstus, pirms pieteikšanās uz konsultāciju, Jūs vēl varētu veikt nelielu pētījumu tiešsaistē. Labs veids kā noskaidrot kurš ārsts Jums spēs palīdzēt vislabāk, ir saruna. Tās laikā Jūs varat noskaidrot dažādus jautājumus, kuri Jums varētu rasties, kā arī detaļas kā rīkoties tālāk.

3. Solis

Izvēlieties speciālistu, kurš vislabāk spēs Jums palīdzēt!

Jums var izveidoties kontakts jau ar pirmo satikto ārstu, un Jūs variet izlemt, ka tieši šis speciālists Jums ir īstais, vai arī variet satikt vēl citus speciālistus. Vārdu sakot, Jūs pats pieņemiet galīgo lēmumu par to, kurš ārsts Jūsu situācijā spēs palīdzēt vislabāk. Kad esiet atradis īsto ārstu un pieņēmis lēmumu, atliek vēl spert nākamo soli un sākt ārstēšanu.

4. Solis

Sāciet ārstēšanu!

Tagad, kad Jums ir savs ārsts, pirms ārstēšanas uzsākšanas viņš varēs atbildēt arī uz citiem jautājumiem, ja Jums tādi rastos. Šajā etapā Jūsu ārsts sastādīs detalizētu ārstēšanas plānu, ņemot vērā Jūsu mērķus. Invisalign tehnoloģijas aizraujošākā daļa ir tā, ka pēc tam, kad Jūsu ārsts būs paņēmis nospiedumus, viņš varēs Jums virtuāli parādīt kā Jūsu zobi ārstēšanās laikā pārvietosies.

Invisalign rezultāti

Invisalign rezultāti Smaidi pirms un pēc

Ko saka pacienti?

Ko saka pacienti? Skatīties video